Wózki dziecięce 2 w 1 z gondolą i siedziskiem spacerowym

     Wózki dziecięce 2w1 zawierają w sobie gondolę oraz spacerówkę. Są one świetnym rozwiązaniem dla mniejszych i większych dzieci również. Gondola umożliwia wiezienie dziecka w pozycji leżącej, czyli dedykowanej dla noworodków. Lekka konstrukcja pozwoli mamie przenosić wózek w dowolne miejsce. Ciekawostką jest fakt, że samą gondolę można również odpiąć i dzięki temu, służy ona jako łóżeczko turystyczne. Jest to świetne, bardzo praktyczne rozwiązanie. W wózkach umieszczane są także siatki wentylacyjne, które odpowiadają za utrzymanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Dzięki takiej siatce, rodzice również mogą kontrolować dziecko i mieć na nie oko. Wózki dziecięce 2w1, posiadające pompowane koła, sprawdzają się na spacerach w każdych warunkach, łatwo można nimi skręcać oraz sterować.

      Stelaże aluminiowe, które najczęściej znajdują się na wyposażeniu tych wózków, są bardzo mocne i trwałe, rodzic dzięki temu ma pewność, że utrzymają one ciężar dziecka. Co jeszcze znajduje się na wyposażeniu wózka dziecięcego? Przede wszystkim pasy bezpieczeństwa wraz z zamontowanymi barierkami. Jest to funkcjonalność, która w sposób szczególny odpowiada za bezpieczeństwo dziecka. Ocieplane i również przewiewne materiały, z których projektowane są wózki, pozwalają spacerować rodzicom z dzieckiem o każdej porze roku. Wszystkie funkcjonalności dostosowane są zarówno do małych dzieci jak i również dla nieco starszych, dzięki czemu w pasach bezpieczeństwa może jechać półroczne dziecko jak i również dwuletnie.

      Amortyzacja znajdująca się na wyposażeniu wózka, w sposób szczególny tłumi drgania pojawiające się na drodze, dzięki czemu dziecko nawet ich nie poczuje. Folie przeciwdeszczowe oraz moskitiery umożliwiają prowadzenie wózka, bez zmoczenia pasażera, nawet w porze deszczowej. Szeroka gama kolorystyczna wózków również jest dużym atutem, bowiem rodzic może wybrać barwę materiału, która najbardziej mu odpowiada. W dolnej części wózka znajdują się koszyki, które pozwalają rodzicom przechowywać akcesoria dziecięce, pampersy, pieluchy czy inne artykuły.

Na rączce wózka można natomiast zapiąć poręczną torbę, która również pozwala przechowywać potrzebne artykuły do pielęgnacji dziecka.

     Nowoczesne modele posiadają opcję zmiennej przekładni, dzięki której można dostosować jazdę wózka pod kątem swoich potrzeb. Dzięki temu dziecko może być skierowane przodem do jazdy bądź tyłem. Wśród funkcjonalności można wyróżnić jeszcze daszki przeciwsłoneczne, które chronią dziecko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W ramach podsumowania warto pamiętać, iż wózki dziecięce 2w1 są bardzo funkcjonalne. Dziecko w takim wózku może jechać zarówno w pozycji leżącej, czyli w gondoli jak i również w pozycji siedzącej, czyli w wersji spacerowej. Dostosowane, porządne koła do podłoża, zapewniają płynną i sprawną jazdę bez drgań. Wózki występują w bogatej gamie kolorystycznej i modelowej, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie. Nowoczesne wzornictwo i ładny design bez wątpienia są dodatkowymi walorami wózków dziecięcych.

Serwis partnerski, sprawdź: https://www.dzieciecemarzenia.pl/23-2-funkcyjne-2w1

wyprzedaż suzuki - mmcars.suzuki.pl