Co w tym Internecie piszczy?

co-w-internecie-piszczy

Co warto przeglądać w Internecie?

Przeciętny Polak na przeglądaniu Internetu spędza średnio 2 godziny i 6 minut dziennie. Pytaniem jest, czy spędza ten czas w wartościowy sposób? Czy może raczej na ciągłym sprawdzaniu e-maili lub odświeżaniu „Facebooka”? Należy się zastanowić jaki portal internetowy jest warty śledzenia, a jaki niekoniecznie. Człowiek XXI-wieku powinien znać bieżące wydarzenia zarówno z własnego kraju jak i ze świata. Dlatego też istnieje potrzeba obserwowania portali informacyjnych. Przy znajomości języków obcych z powodzeniem możemy oglądać wiadomości z zagranicznych portali takich jak „BBC”.

Warto wspomnieć, że w dzisiejszych czasach środkami masowego przekazu oraz najszybszego przepływu informacji stały się platformy takie jak „Twitter”. To tam przywódcy krajów, politycy i celebryci mają szansę interakcji z odbiorcami. Dzięki temu użytkownik ma wrażenie, że ma informacje z „pierwszej ręki”.

Dla każdego coś dobrego

W dobie Internetu mamy możliwość znalezienia informacji na prawie każdy możliwy temat, w zależności od zainteresowań. Tak na prawdę to każdy użytkownik Internetu decyduje, który portal internetowy godny jest czytania. Bowiem nie istnieje portal internetowy idealny dla każdego użytkownika z osobna. 

Bardzo często to od znajomych dowiadujemy się o portalach godnych uwagi, bądź osób z podobnymi zainteresowaniami. Ułatwia to w dużym stopniu nadążanie za trendami, ponieważ każdego dnia powstają ich niezliczone ilości i samemu bardzo trudno jest je zauważyć. Z pomocą jednak znowu przychodzą nam social media i algorytmy umożliwiające filtrowanie tylko najważniejszych informacji.

Przeczytaj również na: http://www.bookmania.com.pl/index.php/2019/08/01/jak-znalezc-najciekawszy-portal-internetowy/ ; http://solpac.eu/do-kina-z-filmweb-pl/

bawariamotors.pl/bmw/nowe-samochody/bmw-x1/